Öküz Burger Hakkında

1969 black and white photo of the first Habit Burger

25 yılı aşkın bir süredir, gıda, hayvancılık, tarım, inşaat, tekstil, medya ve kozmetik sektörlerinde kendi markalarıyla tanınan bir dizi şirketi, 2014 yılında birleştirme kararı aldık ve o zamandan beri faaliyetlerimize Inception Global Gıda A.Ş. adı altında devam ediyoruz.

Sağlıklı Gıda Önceliğimiz

Bu süre zarfında edindiğimiz deneyim ve birikimi, yeme-içme sektörüne aktararak 2016 yılında Çanakkale ve Isparta'da ilk Öküz Burger şubelerimizi açtık. Bu şubeler, lezzet tutkunlarının ilgisi ve ayrıcalıklı bir fikir olan SINIRSIZ İÇECEK sunumu sayesinde büyük ilgi gördü. SINIRSIZ İÇECEK fikri, müşterileri Öküz Burger lezzetiyle çekmekte önemli bir rol oynadı.

Dünya genelindeki zorluklara ve ülke içindeki ekonomik krize rağmen, 2023 yılı itibariyle 56 şube ile sektörde sağlam bir yer edindik ve Türkiye'nin en büyük yerli hamburger zinciri markası olmanın gururunu yaşıyoruz.

Ayrıca, ABD (New York) ve Irak (Süleymaniye) gibi yurtdışındaki şubelerimizle birlikte hızla büyüyen küresel bir marka haline geldik. Dünya genelindeki lezzet tutkunlarını, Öküz Burger'in sınırsız lezzetiyle bir araya getirme misyonumuzu sürdürüyoruz.